Kanna Würtembergische Metallwarenfabrik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÜRTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, kanna, jugend, 1900-talets början, slipad kristall samt nysilver, med händtag i form av en sjöjungfru, stämplad, höjd ca 30.5 cm

Bruksslitage, anlöpning

594775

2018-11-30