Paraplyställ i gjutjärn

Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn
Paraplyställ i gjutjärn

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, omkring sekelskiftet 18-1900-tal, gjutjärn, höjd ca 74 cm

bruksslitage

594777

2018-12-05