Paul Fleck, skulptur gips

Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips
Paul Fleck,  skulptur gips

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL FLECK, skulptur i form av stående man, omkring 1900-talets första hälft, patinerad gips, signerad Paul Fleck samt Enere patinerad, gips, höjd ca 70 cm

bruksslitage

594795

2018-12-05