Brunnsglas och dricksglas 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNNSGLAS, 1800-talets mitt, böhmisk kristall, slipad och bemålad dekor, DRICKSGLAS, 2 st, etsad och bemålad dekor, höjd 8 respektive 14 cm

594796

2018-11-30