Grafiska blad Napoleon

Grafiska blad Napoleon
Grafiska blad Napoleon
Grafiska blad Napoleon
Grafiska blad Napoleon

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 2 st, 1800-tal, "Napoleon Ruekkehr von Elba" resp "Napoleon bei Waterloo", bildmått ca 41x55 resp 46x62

Smärre gulnader och skador

594809

2018-11-30