Piedestaler
2018-12-04
594817
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTALER, 2 st, med stenskiva, 1900-tal, bronserat underrede, höjd ca 68 cm
smärre slitage