Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 2 st, med stenskiva, 1900-tal, bronserat underrede, höjd ca 68 cm

smärre slitage

594817

2018-12-04