Bordsur samt bordsdekorationer

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, BORDSDEKORATIONER, 3 dlr, 18/1900-tal, förgylld brons, målad dekor, höjd 32-42 cm

smärre slitage

594827

2018-12-04