Salvador Dali skulptur "Carmen - Castanets"

Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur

Klubbat för:

15 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Carmen - Castanets", gjutarstämpel Scan, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 287/300, höjd 17,5 cm, med sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Kuntoraportti

594835

Päivämäärä:

2018-12-02