Salvador Dali skulptur "Carmen - Castanets"
Klubbat för:
15 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Carmen - Castanets", gjutarstämpel Scan, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 287/300, höjd 17,5 cm, med sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
Kuntoraportti
594835
Päivämäärä:
2018-12-02