Kaffeservis design Arthur Percy

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR PERCY, kaffeservis, 62 dlr, Karlskrona, 1950-tal, vitt porslin med förgyllda detaljer, bestående av: 16 kaffekoppar med 24 tillhörande underfat, 16 assietter, 2 kaffekannor med lock, 2 gräddkannor, 2 sockerskålar

594844

2018-12-01