Silverljusstakar design Tore Eldh

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, CESON, Göteborg, 1982, höjd ca 18 cm, stämplade och signerade T Eldh

594845

2018-12-01