Silverljusstakar design Tore Eldh
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, CESON, Göteborg, 1982, höjd ca 18 cm, stämplade och signerade T Eldh
Kuntoraportti
594845
Päivämäärä:
2018-12-01