Silverljusstakar design Tore Eldh

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, CESON, Göteborg, 1982, höjd ca 18 cm, stämplade och signerade T Eldh

Kuntoraportti

594845

Päivämäärä:

2018-12-01