Gräddkanna och sockerskål i silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL MED LOCK, silver, rokokostil, 1900-talets första hälft, otydliga stämplar, höjd ca 7-12 cm, vikt ca 422 g

594846

2018-12-01