Alfred Olsen oljemålning

Alfred Olsen oljemålning
Alfred Olsen oljemålning
Alfred Olsen oljemålning
Alfred Olsen oljemålning
Alfred Olsen oljemålning
Alfred Olsen oljemålning
Alfred Olsen oljemålning
Alfred Olsen oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED OLSEN (Danmark 1854-1932), kustmotiv, sannolikt Norge, olja på duk, signerad och daterad Alfred Olsen 1887, ca 62x95 cm

Blekt, 1 mindre hål i duken

594858

2018-11-30