Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALFRED OLSEN (Danmark 1854-1932), kustmotiv, sannolikt Norge, olja på duk, signerad och daterad Alfred Olsen 1887, ca 62x95 cm
Blekt, 1 mindre hål i duken
594858
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här