Bänk orientalisk

Bänk orientalisk
Bänk orientalisk
Bänk orientalisk
Bänk orientalisk
Bänk orientalisk
Bänk orientalisk
Bänk orientalisk
Bänk orientalisk
Bänk orientalisk
Bänk orientalisk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄNK, 1900-talets första hälft, orientalisk, med lådor, betsad, höjd 42, 105x43 cm

Bruksslitage

594899

2018-11-30