Takarmatur Gebrüder Cosack
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 400 SEK
TAKARMATUR, 1960-tal, Gebrüder Cosack, Tyskland, med 6 ljuspunkter, mässing, etikettmärkt, diameter ca 53 cm
Bruksslitage, ställvis anlöpning, monteringsdisken är löst, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
594905
2018-12-05