Takarmatur Gebrüder Cosack

Takarmatur Gebrüder Cosack
Takarmatur Gebrüder Cosack
Takarmatur Gebrüder Cosack
Takarmatur Gebrüder Cosack

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 400 SEK

TAKARMATUR, 1960-tal, Gebrüder Cosack, Tyskland, med 6 ljuspunkter, mässing, etikettmärkt, diameter ca 53 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning, monteringsdisken är löst, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

594905

2018-12-05