Vägglampa 1950-tal
2018-12-05
594916
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPA, enligt uppgifter inköpt i Danmark, 1950-tal, svängarm i koppar, skärm i vit emaljerad plåt, väggmontering i mässing, längd ca 79 cm
Bruksslitage, ställvis anlöpning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen