Vägglampa 1950-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
VÄGGLAMPA, enligt uppgifter inköpt i Danmark, 1950-tal, svängarm i koppar, skärm i vit emaljerad plåt, väggmontering i mässing, längd ca 79 cm
Bruksslitage, ställvis anlöpning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
594916
2018-12-05