Vägglampa 1950-tal

Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, enligt uppgifter inköpt i Danmark, 1950-tal, svängarm i koppar, skärm i vit emaljerad plåt, väggmontering i mässing, längd ca 79 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

594916

2018-12-05