Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
EDLEF TER HAAR ROMENY (Nederländerna, 1926-2017), "Le Cri (Skriket)", signerad och daterad Romeny -64, olja på duk, dukens mått ca 70x70 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
594919
2018-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner