Bestick silver modell Rosenholm
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICK, 18 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 4 bordsgafflar, 6 bordsskedar, 2 smörgåsgafflar, 2 smörgåsknivar, 3 tårtgafflar, smörkniv, stämplade GAB ca 1960, silvervikt exkl. knivar 500 g
Ytslitage
594925
2018-11-30