Bestick silver modell Rosenholm

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 18 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 4 bordsgafflar, 6 bordsskedar, 2 smörgåsgafflar, 2 smörgåsknivar, 3 tårtgafflar, smörkniv, stämplade GAB ca 1960, silvervikt exkl. knivar 500 g

Ytslitage

594925

2018-11-30