Dosor och askar silver

Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver
Dosor och askar silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOSOR, ASKAR, PLUNTA, GLASÖGONFODRAL, 9 st, silver, 1800/1900-tal, vikt 620 g

Delvis med gravyrer, ytskador

594927

2018-11-30