Louise Dorph olja på duk

Louise Dorph olja på duk
Louise Dorph olja på duk
Louise Dorph olja på duk
Louise Dorph olja på duk
Louise Dorph olja på duk
Louise Dorph olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LOUISE DORPH (född 1978): "Jagad och dödad", signerad och daterad på baksidan MU/2010, olja på duk, 61x50 cm

594941

2018-11-30