Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 500 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Arkader Veracruz (Mexico)", signerad och daterad Tage Hedqvist -54, olja på duk, 74x109 cm,

594949

2018-12-02