Siri Rathsman akvarell/gouache

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974), abstrakt komposition, signerad och daterad S.Rathsman 1951, akvarell/gouache, mått ca 50 x 65 cm

Ej examinerad ur ram

594953

2018-12-05