Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIRI RATHSMAN (1895-1974), abstrakt komposition, signerad och daterad S.Rathsman 1951, akvarell/gouache, mått ca 50 x 65 cm
Ej examinerad ur ram
594953
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här