Christofle champagnekylare1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTOFLE, champagnekylare, nysilver, art deco, ca 1935, Paris, Frankrike, med hänklar, dekor av ränder, märkt undertill 2112021, 35, höjd 19,5, diameter 18 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

594969

2018-12-02