Christofle champagnekylare1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTOFLE, champagnekylare, nysilver, art deco, ca 1935, Paris, Frankrike, med hänklar, dekor av ränder, märkt undertill 2112021, 35, höjd 19,5, diameter 18 cm
Bruksslitage, smärre bucklor
594969
2018-12-02