Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CURT SJÖBERG (född 1912): (3) "Trosa Torg", "Blasieholmen", "Landsort", signerad C Sjöberg, 3/360, färglitografi, bladmått ca 48x65 cm
Smärre hanteringsveck och fläckar
594976
2018-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här