Curt Sjöberg färglitografi

Curt Sjöberg färglitografi
Curt Sjöberg färglitografi
Curt Sjöberg färglitografi
Curt Sjöberg färglitografi
Curt Sjöberg färglitografi
Curt Sjöberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CURT SJÖBERG (född 1912): (3) "Trosa Torg", "Blasieholmen", "Landsort", signerad C Sjöberg, 3/360, färglitografi, bladmått ca 48x65 cm

Smärre hanteringsveck och fläckar

594976

2018-12-01