Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FREDERICK A. WINKFIELD (England, act. 1873-1920): Inloppet till London, "Pond", signerad FA Winkfield, otydligt daterad, olja på duk, ca 20x32 cm
Uppfodrad duk
594987
2018-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här