Frederick A Winkfield oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FREDERICK A. WINKFIELD (England, act. 1873-1920): Inloppet till London, "Pond", signerad FA Winkfield, otydligt daterad, olja på duk, ca 20x32 cm

Uppfodrad duk

594987

2018-12-01