Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, grön djuphäftad klädsel, på hjul, sitthöjd ca 50 cm
Bruksslitage
594988
2018-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här