Skrivbordsstol skinnklädsel

Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, grön djuphäftad klädsel, på hjul, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage

594988

2018-12-04