Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
SOCKERRUSKA, silver, 1700-talets andra hälft, troligen Danmark, stämplad IW, godronerat liv, fotavslutningar i form av blad, toppen krönt med fågel, höjd 14 cm, vikt 140 g
Fågeln något stukad
594996
2018-12-01