bordsur nyrokoko

bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko
bordsur nyrokoko

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, emaljerad urtavla med romerska siffor, förgylld brons, höjd ca 55, pendel finns

Slitage, visare saknas

595018

2018-11-30