James Coignard färglitografi

James Coignard färglitografi
James Coignard färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 40/75, färglitografi, bladstorlek ca 57x44 cm

Ej examinerad ur ramen

595024

2018-11-30