5 karmstolar av stålrör och läder från Linea Veam

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINEA VEAM, karmstolar 5 st, Italien, 1900-talets andra hälft, stålrör och svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage/slitage, ett senare täcklock

595038

2018-11-30