Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
GUSTAF HENRIK SIDWALL, bägare, silver, ciselerad dekor, invändigt förgylld, räfflad fotavslutning, stämplad Gustaf Henrik Sidwall (mästare Norrköping 1789-1824), 1796, höjd 12 cm, vikt 96 g
595043
2018-12-01