Matbord teak 1950/60-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1950/60-tal, bordsskiva i teak, listrer samt benställning i ek, nederdel med ställning för iläggsskivor, höjd ca 74, 165x90, resp. 255x90 cm med illäggsskivor
Skiva något blekt, märken, smärre repor
595044
2018-11-30