Matbord teak 1950/60-tal

Matbord teak 1950/60-tal
Matbord teak 1950/60-tal
Matbord teak 1950/60-tal
Matbord teak 1950/60-tal
Matbord teak 1950/60-tal
Matbord teak 1950/60-tal
Matbord teak 1950/60-tal
Matbord teak 1950/60-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1950/60-tal, bordsskiva i teak, listrer samt benställning i ek, nederdel med ställning för iläggsskivor, höjd ca 74, 165x90, resp. 255x90 cm med illäggsskivor

Skiva något blekt, märken, smärre repor

595044

2018-11-30