Matbord teak 1950/60-tal
2018-11-30
595044
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1950/60-tal, bordsskiva i teak, listrer samt benställning i ek, nederdel med ställning för iläggsskivor, höjd ca 74, 165x90, resp. 255x90 cm med illäggsskivor
Skiva något blekt, märken, smärre repor