Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnad, "Tallgrönt", inplock på linnebotten, signerad AB MMF, ca 41 x 36 cm, tillverkad efter 1942
Obefintligt slitage
595048
2018-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här