Serveringsvagn Wegner

Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS WEGNER, serveringsvagn, för Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal,skiva i teak, stomme i ek, på hjul, undertill med brännmärkning, höjd ca 61, 73x48 cm

Bruksslitage, fläckar

595051

2018-11-30