Ulrica Hydman Vallien spegel

Ulrica Hydman Vallien spegel
Ulrica Hydman Vallien spegel
Ulrica Hydman Vallien spegel
Ulrica Hydman Vallien spegel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Spegel, bemålad furu, signerad, numrerad HV/JP, ca 68x68 cm

595057

2018-11-30