Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
PRAKTFAT, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, Imari, dekor av fåglar och blommor i emaljfärger, järnoxid samt guld, stämplad made in Japan, diameter ca 45 cm
smärre slitage
595058
2018-11-30