Bandai motorcykel

Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel
Bandai motorcykel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BANDAI BMW MOTORCYKEL, 1950-tal, märkt: "BMW 500", lackerad plåt i svart och silver, friktionsdriven, längd 29 cm

En "navkapsel" på stödhjulen saknas, skadade handtag på styret, obetydliga skador

595092

2018-12-02