Bandai motorcykel
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BANDAI BMW MOTORCYKEL, 1950-tal, märkt: "BMW 500", lackerad plåt i svart och silver, friktionsdriven, längd 29 cm
En "navkapsel" på stödhjulen saknas, skadade handtag på styret, obetydliga skador
595092
2018-12-02