Göran Petersson oljemålning

Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN PETERSSON (född 1945): Vadarfåglar vid kusten, signerad Göran Petersson och daterad -90, olja på duk, storlek ca 77x108 cm

Smärre slitage

595098

2018-11-30