Alfred Hedlund oljemålning

Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED HEDLUND (1884-1930): Motiv från Forum romanum, signerad samt daterad Rom 1921, olja på duk uppsatt på pannå, ca 49,5x34 cm

595101

2018-12-01