Marvin armbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
MARVIN, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuellt uppdrag, mineralglas, boettnr 0268962, kal 728, integrerat originalarmband i 18 k, bredd ca 22 mm, vikt ca 67 g, längd ca 185 mm, etui
Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage
595108
2018-12-01