Lisa Larson, plaketter/väggplattor "Unik"

Lisa Larson, plaketter/väggplattor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, plaketter, 3 st., "Unik", ateljeproduktion 1962-67, Gustavsberg, vit stengodslera, målade och delvis glaserade, Gustavsberg, samtliga signerade Lisa L i plaketten, mått ca 22x23 cm

Smärre bruksslitage

595109

2018-12-01