Silverparti 1900-tal

Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal
Silverparti 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, 8 dlr, 1900-tal, merparten GAB/MGAB, bestående av vas, 2 bägarare varav 1 större och 1 mindre, 2 coasters, kopp, tesil samt. mindre skålfat, total vikt ca 614 g

Smärre slitage, delar med gravyrer förekommer

595149

2018-11-30