Ring med syntetisk färgväxlande safir

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RING, 14 k guld med blandslipad synetiska, färgväxlande lilla/ blå safir, sovjetiska kontrollstämplar för Moscow, ringstorlek 18, totalvikt ca 7.2 g

Bruksslitage

595174

2018-12-04