Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RING, 14 k guld med blandslipad synetiska, färgväxlande lilla/ blå safir, sovjetiska kontrollstämplar för Moscow, ringstorlek 18, totalvikt ca 7.2 g
Bruksslitage
595174
2018-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här