Figuriner Popoff

Figuriner Popoff
Figuriner Popoff
Figuriner Popoff
Figuriner Popoff
Figuriner Popoff
Figuriner Popoff
Figuriner Popoff
Figuriner Popoff
Figuriner Popoff
Figuriner Popoff

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, 1800-tal, varav en Popoff, Moskva (märkning använd 1806-1872), höjd ca 8respektive 12 cm

Nagg

595190

2018-12-01