Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

3 000 SEK

6 000 SEK

LJUSKRONA, sannolikt Murano, Italien, glas och krom, armar i grön och klar glasmassa med totalt sex ljushållare och lösa manschetter av klart glas, stomme i krom med två klot i grönt och klart glas, omärkt, höjd ca 77, diameter 80 cm

Bruksslitage, ljusmanschetter med nagg, en ljusmanschett lös (behöver limmas fast), ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

595212

2018-11-30