Bestickset i etui

Bestickset i etui
Bestickset i etui
Bestickset i etui
Bestickset i etui
Bestickset i etui
Bestickset i etui
Bestickset i etui
Bestickset i etui
Bestickset i etui
Bestickset i etui

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, silver, bestående av: kniv, gaffel samt. matsked, engelsk snäckmodell, stämplade Otto Lindeborg 1872, i orginaletui

Beläggningar, skrinet met slitage

595226

2018-12-04