Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP / SÄNGBORD, 1800-talets början, troligen Italien, mahogny med dekor i intarsia, höjd 82, 41x28 cm
Sprickor och skador
595234
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här