Pottskåp sängbord 1800-tal

Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal
Pottskåp sängbord 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POTTSKÅP / SÄNGBORD, 1800-talets början, troligen Italien, mahogny med dekor i intarsia, höjd 82, 41x28 cm

Sprickor och skador

595234

2018-12-06