Bordsspegel rokoko

Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSSPEGEL, rokoko, 1700-tal, dekor i pastellage, höjd ca 38, 41x26 cm

Slitage, smärre avslag, senare förgyllning, senare glas (1800-tal), stöd med skador

595236

2018-12-05